Teslimat Bilgileri

Ödeme :

www.haktanyayin.com üzerinden vermiş olduğunuz siparişler ile ilgili ilk adım ödeme kontrolünün yapılmasıdır. Havale / EFT veya Kredi Kartı Ödeme sistemi ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle teslimat süresi başlar. Saat 15.00’dan sonra verilen siparişler aynı gün ve ertesi gün işleme alınır kargoya verilir.

Havale ve EFT  İle Ödeme :

3 (üç) iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale / EFT ödemeli siparişleriniz geçersiz sayılır. 

Kapıda Ödeme : 5352258332 nolu telefon ile sipariş verebilirsiniz.

Kargo (Teslimat): sürat kargo ile gönderilmektedir.

Tutarı 100 TL ve üzerinde olan siparişlerin kargo bedeli firmamız tarafından karşılanmaktadır. Tutarı 100 TL ‘nin altında olan siparişlerde, kargo bedeli sistem tarafından hesaplanarak toplam tutara otomatik olarak eklenir. Ürün ve kargo bedeli toplamını sipariş sonlandırılmadan bir önceki aşamada görebilirsiniz.

Kargo firmalarının yurtiçi teslimat süreleri 1 ila 5 gün arasında değişiklik göstermektedir.(Teslimat adresinin bulunduğunuz şehirde kargo şubesine uzaklığıyla değişkenlik göstermektedir). Siparişinizle ilgili kargo takip bilgisi kargo teslimini takiben en kısa süre içerisinde sisteme kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilmektedir. Üye girişi yaparak sağ üst kısmında yer alan kullanıcı menüsündeki siparişlerim bölümünden kargo takip bilgisine ulaşabileceğiniz gibi, e-posta veya telefon yolu ile müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek kargo takip bilgisini öğrenebilirsiniz.