GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ


www.haktanyayin.com

, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. www.haktanyayin.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece www.haktanyayin.com  bünyesinde kullanılmaktadır. www.haktanyayin.com , üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

www.haktanyayin.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, www.haktanyayin.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla www.haktanyayin.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. 
www.haktanyayin.com çalışanları dahil olmak üzere bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. www.haktanyayin.com kesinlikle ama kesinlikle sistemde kayıtlı olan mail adresine reklam tanıtım göndermez.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde 
www.haktanyayin.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.haktanyayin.com  arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

www.haktanyayin.com’a  aşağıda yer alan iletişim bilgilerden ulaşabilirsiniz:

Adres: Fevzi Çakmak Mah. Menemen cad
no:42 Matbacılar Sit . Karatay / KONYA

Telefon:  0535 225 83 32 
E-posta: haktanyayin@hotmail.com