Haktan Yayın Dağıtım Olarak 2011 yılından itibaren yayıncılık sektörüne yeni bir hizmet anlayışı katmak için günümüz teknolojilerinden faydalanarak bilgisayar hattı,Kare kod uygulaması ve buna benzer hizmetlerimizde siz değerli müşterilerimizin beklentilerine kaliteli,hızlı,güvenilir ve daimi hizmet etmenin görevi bilincinde ilerlemektedir. En büyük sermayemizin siz müşterilerimiz olduğunun bilincinde, üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymayı düstur edinmiştir.

    Kur'an-ı Kerim'lerimizde Diyanet işleri başkanlığı Mushaflar inceleme kurulu ve Kıraat kurulun'dan  onaylı ve mühürlüdür.

    Milyonlarca insanın Kur'an-ı Kerim okumasını öğrendiği hattan okuma çok kolay bilgisayar hatlı hem de yazımındaki akıcılık ve sadeliği ile Haktan Yayın Dağıtım Markası sürekli yenilikler yaparak dini yayıncılığın ne kadar önemli bir sektör olduğunun bilincindedir.

    Haktan Yayın Dağıtım Firması olarak Anadolu'nun başkenti Konya'mızdan başladığı bu hizmete sürekli yenilikler katarak Tüm TÜRKİYE'de ve İSLAM Alemine hizmet etmeye ve ilerlemeye devam edecektir.


Bize nasıl ulaşabilirsiniz;

Telefon / Fax: 0332 351 18 75

Whatsapp / Tel: 0535 225 83 32

haktanyayin@hotmail.com

https://www.facebook.com/haktanyayin

https://www.twitter.com/haktan_yayin

https://www.instagram.com/haktan.yayin.dagitim


Fevzi çakmak mah.Menemen cad No:42

Karatay-Konya